Hikayemiz

Türkiye’nin sadece kahve emtiası sağlayan ilk e-ticaret sitesi olmamızın sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Aracıları ortadan kaldırarak doğrudan ithalat yöntemiyle ve çözüm ortağı olduğumuz işletmelere daima avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Topluma ve çevreye saygı bilinciyle sürdürülebilir kalkınma ilkelerimizin temelinde; üretimden pazarlama faaliyetlerine, insan kaynaklarından lojistiğe varıncaya kadar müşteri memnuniyeti için çalışmak prensibini daima göz önünde bulunduruyoruz.

Sürdürülebilir büyüme ve kalite yaklaşımımız çerçevesinde; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yaparken düşündüğümüz tek şey üstün hizmet kalitesinin en üst seviyede olmasına dikkat ediyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi; iş süreçleri ve teknolojimizi bu amaçla geliştiriyor, yüksek kalite standartlarından ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin kaliteli hizmet alması ve mutluluğu için durmadan çalışıyor, ürün kullanım desteği ve 7/24 hizmet veren WhatsApp destek hattımızla müşterilerimize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

En son teknolojiye sahip, yüksek kalite standartlarına uygun ekipman ve ürün çeşitleriyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru çözümler getirme misyonumuz ve sürdürülebilir başarı çizgisiyle sektöründe öncü bir global marka hâline gelme vizyonumuzla yolumuza devam ediyoruz.

Neden Biz?

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Siparişinizi en kısa sürede hazırlıyor, hızlıca kargoya veriyoruz.

Taze Kahve

TAZE KAHVE

Kahve Borsam, kahveleri siz sipariş verdikten sonra, istediğiniz şekilde kavurur.

Ürün Çeşitliliği

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Kahve Borsam, ithalatçı firma olduğu için ürün devamlılığı ve çeşitliliği konusunda sorun yaşatmaz.

STOKTAN GÖNDERİM

Kahve Borsam, ithalatçı firma olduğu için ürün devamlılığı ve çeşitliliği konusunda sorun yaşatmaz.

Taksitli Satış

TAKSİTLİ SATIŞ

Kahve Borsam, taksitli ödeme kolaylığı sunar.

Ücretsiz Kargo

ÜCRETSİZ KARGO

5 KG ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı.